Oferta dla Firm

E-learning dla firm

Jeżeli poszukujesz rozwiązań e-learningych dla swojej firmy to świetnie trafiłeś. Netedukacja oferuję zarówno gotowe, skalowalne rozwiązanie, które możemy wdrożyć w Twoje firmie, jak również możemy zaoferować indywidualną realizację projektu e-learningowego.

Oferta gotowych rozwiązań e-learningowych

 • Platforma certyfikująca zgodna z ramą DIGCOMP – CKC
  Możliwość przeprowadzania certyfikacji zgodnych z ramą DIGCOMP. CKC może też kończyć szkolenie komputerowe w ramach projektów dofinansowanych przez Unię Europejską, ponieważ jest zgodny ze standardem wymagań dla kompetencji cyfrowych realizowanych w ramach Działania 12.3. Platforma Quizer z kreatorem ćwiczeń singleplayer i multiplayer + moduł sprzedażowy.
 • Platforma z kreatorem ćwiczeń singleplayer i multiplayer + moduł sprzedażowy – Quizer
  Możliwość tworzenia we własnym zakresie quizów edukacyjnych, możliwość ich prezentacji, możliwość wykorzystywania modułu singleplayer lub multiplayer. Całość dodatkowo została wyposażona w moduł umożliwiający sprzedaż.
 • Platforma do obsługi e-learningu – ZdobywcyWiedzy.pl
  Doskonałe narzędzie dla firm, które chcą udostępnić pracownikom zestawy ćwiczeń edukacyjnych. Platforma posiada szereg przydatnych funkcji np. możliwość zadania wykonania określonego ćwiczenia pracownikowi, możliwość sprawdzenia wyników. Kompleksowe rozwiązanie do e-learningu w Twoje firmie.
 • Platforma szkoleniowo-egzaminacyjna – Egzamin-8klasa.pl
  Szukasz rozwiązania, które pozwoli przeszkolić i następnie sprawdzić wiedzę? Platforma Egzamin-8klasa.pl umożliwia dwa tryby pracy: 1. Tryb ćwiczeniowy 2. Tryb egzaminacyjny.

Szczegółowy opis gotowych rozwiązań znajdziesz w sekcji: PRODUKTY

Ważne

Każda z platform została dogłębnie przetestowana i posiada praktyczne zastosowanie w zrealizowanych i aktualnie działających projektach.
Szczegółowy opis gotowych rozwiązań znajdziesz w sekcji: PRODUKTY

Indywidualny projekt e-learningowy dla Twoje firmy

 • Zaprojektujemy unikalne kursy e-learningowe
 • Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych rozwiązań edukacji cyfrowej, opartej na systemie e-learningu. Usługi i projekty przez nas tworzone są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta, co świadczy o ich unikalności. W proces produkcji naszych produktów zaangażowani są specjaliści od edukacji, metodyki, trenerzy, informatycy, graficy.
 • Opracujemy materiały dydaktyczne do nauki online
 • Materiały edukacyjne składają się z treści dydaktycznych i podsumowujących wiedzę, wzbogacone są plikami multimedialnymi.

Etap cyfryzacji materiałów dydaktycznych składa się z:

projektu szablonu graficznego

projektu i koncepcji metodycznej

dokładne testowanie -oprogramowanie jest kompatybilne z platformą iOS czy Android (urządzeniami mobilnymi)


Wesprzemy technicznie

Wsparcie techniczne to kompleksowa, profesjonalna i indywidulana (w zależności od potrzeb) obsługa klienta końcowego. Na każdym etapie wdrażania produktu, doradzamy, odpowiadamy na pytania, wyjaśniamy niejasności. Prowadzimy badania opinii użytkowników na temat produktu aby na bieżąco móc udoskonalać produkty.Dlaczego warto wykorzystać e-learning?

E-learning jest bardzo ciekawym i efektywnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, m.in. w procesie doskonalenia zawodowego swoich pracowników. Kursy doskonalenia zawodowego zbudowane na platformach e-learningowych są łatwiejsze, szybsze i bardziej elastyczne. Pozwalają na naukę w wybranym przez nas tempie, czasie i miejscu.

Są stosunkowo niedrogie, a jednocześnie pozwalają na przeszkolenie dużej grupy osób w tym samym czasie. Program szkoleniowy może być nieustannie modyfikowany w połączeniu z rozwojem potrzeb firmy i wymaganiami stawianymi przez rynek, a materiały dydaktyczne zaprojektowane zgodnie z wizualizacją firmy.

Przedmiotem kursu mogą być m.in.: kursy obcojęzyczne, zajęcia z przetwarzania tekstów, obsługa arkuszy kalkulacyjnych.

Kursy e-learningowe składają się z interaktywnych materiałów edukacyjnych. Całość jest zbudowana na intuicyjnym, prostym w obsłudze, nawigacyjnym menu. Treści uzupełnione są plikami graficznymi, animacjami i dźwiękiem co znacznie umila i ułatwia naukę. Kursy odtwarzane są bez utraty jakości wyświetlanych materiałów i bez spadku szybkości funkcjonowania platformy. Może być dostarczony w wersji instalacyjnej.

Skontaktuj się z nami
tel. 81 534 95 72