OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Kursy e-learningowe dla firm

E-learning jest bardzo ciekawym i efektywnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, m.in. w procesie doskonalenia zawodowego swoich pracowników. Kursy doskonalenia zawodowego zbudowane na platformach e-learningowych są łatwiejsze, szybsze i bardziej elastyczne. Pozwalają na naukę w wybranym przez nas tempie, czasie i miejscu.

Są stosunkowo niedrogie, a jednocześnie pozwalają na przeszkolenie dużej grupy osób w tym samym czasie. Program szkoleniowy może być nieustannie modyfikowany w połączeniu z rozwojem potrzeb firmy i wymaganiami stawianymi przez rynek, a materiały dydaktyczne zaprojektowane zgodnie z wizualizacją firmy.

Przedmiotem kursu mogą być m.in.: kursy obcojęzyczne, zajęcia z przetwarzania tekstów, obsługa arkuszy kalkulacyjnych.

Kursy e-learningowe składają się z interaktywnych materiałów edukacyjnych. Całość jest zbudowana na intuicyjnym, prostym w obsłudze, nawigacyjnym menu. Treści uzupełnione są plikami graficznymi, animacjami i dźwiękiem co znacznie umila i ułatwia naukę. Kursy odtwarzane są bez utraty jakości wyświetlanych materiałów i bez spadku szybkości funkcjonowania platformy. Może być dostarczony w wersji instalacyjnej.

Co możemy dla Państwa zrobić:

Zaprojektujemy unikalne kursy e-learningowe
Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych rozwiązań edukacji cyfrowej, opartej na systemie e-learningu. Usługi i projekty przez nas tworzone są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta, co świadczy o ich unikalności. W proces produkcji naszych produktów zaangażowani są specjaliści od edukacji, metodyki, trenerzy, informatycy, graficy.
Opracujemy materiały dydaktyczne do nauki online
Materiały edukacyjne składają się z treści dydaktycznych i podsumowujących wiedzę, wzbogacone są plikami multimedialnymi.

Etap cyfryzacji materiałów dydaktycznych składa się z: projektu szablonu graficznego, projektu i koncepcji metodycznej, są dokładnie testowanie, a oprogramowanie jest kompatybilne z platformą iOS czy Android (urządzeniami mobilnymi).
Wesprzemy technicznie
Wsparcie techniczne to kompleksowa, profesjonalna i indywidulana (w zależności od potrzeb) obsługa klienta końcowego. Na każdym etapie wdrażania produktu, doradzamy, odpowiadamy na pytania, wyjaśniamy niejasności. Prowadzimy badania opinii użytkowników na temat produktu aby na bieżąco móc udoskonalać produkty.
Skontaktuj się z nami
tel. 81 534 95 72